Бебе Прво Божиќ Украс, Персоналните Дрвени Украс, Дрво Панда Мечка Украс, Бебето Подарок Keepsake, бебе соба Оркестарот

Бебе Прво Божиќ Украс, Персоналните Дрвени Украс, Дрво Панда Мечка Украс, Бебето Подарок Keepsake, бебе соба Оркестарот

DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


Внимание Боја на дрво може да бидат малку различни, поради следат , ви благодариме за вашето разбирање
Производ Детали
Дрвен Материјал*1
Прибл. : 9cm
ОБИЧАЈ ЦЕЛ ***Место на вашите лични податоци ВО БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ во ТЕКОТ на ИСХОДОТ.*** 1/ Презиме
2/ Датум (ние ќе engrave тоа патот ќе се тип на денот) 3/ Треба со датум
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница

Повеќе информации

боја:
1 персонални компјутери, 2 парчиња, 5pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
qubiclife
Божиќ Украси:
Божиќ Подарок

Најдобрите понуди во категоријата