Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DEE Автомобил Додаток За Benz AMG W120 W124 W140 W202 W203 W210 W211 W220 R170 R171 НА Кочница Педалот за гас Нога Остатокот на Возилото подлога Маска

DEE Автомобил Додаток За Benz AMG W120 W124 W140 W202 W203 W210 W211 W220 R170 R171 НА Кочница Педалот за гас Нога Остатокот на Возилото подлога Маска

DEN 1027.00
DEN 1128.00
 

Това е достапна
Износ


Fitment :
Автомобил Додатоци За Benz AMG W120 W124 W140 W202 W203 W210 W211 W220 R170 R171 НА Авто Пренос Левата Рака Диск
Материјал :
Алуминиум+Гума
Завршувањето на :
Дупчење Потребни СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Педали
Материјал Тип:
Алуминиум Легура&Гума
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
LX-206
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
0.3cm
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Бренд Име:
DEE
Објектот Ширина:
5cm

Најдобрите понуди во категоријата