Топла продажба на Електрична Мини Пекарница Рерна со тајмер Појадок електромеханички рерна 5L мини домаќинство мулти-функција рерна пржени јајца

Топла продажба на Електрична Мини Пекарница Рерна со тајмер Појадок електромеханички рерна 5L мини домаќинство мулти-функција рерна пржени јајца

DEN 4038.00
DEN 4588.80
 

Това е достапна
Износ


Топла продажба на Електрична Мини Пекарница Рерна со тајмер Појадок електромеханички рерна 5 L мини домаќинство мулти-функција рерна пржени јајца

Повеќе информации

Напон (V):
220v
Контрола:
Механички
Број на Печки:
Еден
Моќност (W):
500W
Контролирање На Режимот:
Механички Тајмер Контрола
Тип:
Конвекција Рерна / Turbo Печка
Број на Грејни Елементи:
2
Стил:
Хоризонталната
Извор На Енергија:
Електричен
Капацитет:
>10L
Број На Модел На:
HA012
сертификација:
CB
Инсталација:
Мини
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
5L

Најдобрите понуди во категоријата