7PCS Нерѓосувачки Челик Свадба Торта Декорација Шлаг руската Млазници Тесто Bobbi Здолниште Торта Cupcake Декорација Цевки Совети Сет

7PCS Нерѓосувачки Челик Свадба Торта Декорација Шлаг руската Млазници Тесто Bobbi Здолниште Торта Cupcake Декорација Цевки Совети Сет

DEN 240.00
DEN 299.52
 

Това е достапна
Износ

7 PCS Нерѓосувачки Челик Свадба Торта Декорација Шлаг руската Млазници Тесто Bobbi Здолниште Торта Cupcake Декорација Цевки Совети Сет
Главната Опис :
Свадба Торта Декорирање 7 PCS Нерѓосувачки Челик руската Млазници Шлаг Цевки Bobbi Здолниште Торта Млазници Декорација Тесто Совети Сет
1 Set=7pcs
Пакување : пластични запечатување торба/set
Големина : dia1.7*H4cm(2 парчиња),dia1.7*H3.7cm(3pcs)
Материјал : 100% foodgrade нерѓосувачки челик

Повеќе информации

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Комплет Број:
6-8
сертификација:
CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Број На Модел На:
07

Најдобрите понуди во категоријата