Нерѓосувачки Челик Лилјак Бетмен Колаче Машина Торта Мувла Ноќта На Вештерките Божиќ Декорација Алатки 20-43 Подарок

Нерѓосувачки Челик Лилјак Бетмен Колаче Машина Торта Мувла Ноќта На Вештерките Божиќ Декорација Алатки 20-43 Подарок

DEN 42.72
 

Това е достапна
Износ

Опис : Лесен за употреба и чисти, отпорни на Топлина, еднократно, издржливи. Може да се мијат, варени дезинфекција, ве молиме сув по чистење, не се впие во вода. Одговара за Кујна,фурна, dishwashers, фрижидери. Може да се користи да се намали на лилјак форма за вашиот колачи,cupcakes,куки,бисквити, шлаг, колачи,Чоколадо,овошје,марципан и занает глини итн. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како што е прикажано на слики Size : Околу 8*4.3*2cm (L×W×H) Дебелина : 0.25 mm Пакет се Вклучени : 1pieces × Лилјак Торта Мувла

Повеќе информации

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Број На Модел На:
20-43
Тип:
Печење & Тесто Алатки
каталог:
Bakeware Поставува
боја:
случаен
тип 1:
сапун мувла

Најдобрите понуди во категоријата