Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10 компјутери Мастило Амортизерите компатибилен за Epson Перо Про 7600 9600 F138040 F138050 глава за печатење

10 компјутери Мастило Амортизерите компатибилен за Epson Перо Про 7600 9600 F138040 F138050 глава за печатење

DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


Нови 10 компјутери Мастило Амортизерите компатибилен за Epson Перо Про 7600 9600 F138040 F138050 глава за печатење
Детални информации
Име На Производ : Принтер Ink Амортизерите
Printer Model : За Epson 7600 9600
MOQ : 1 Lot = 10 компјутери
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Опис
Материјал : Направени од увезени филтер со П. P материјал.
Карактеристики опис : отпорни на Корозија. Може да се користи во сите видови на мастило.
Ефект : Филтер мастило за да се спречи блокирање на млазницата.
Висока стабилност како оригиналот, на амортизерите. Голем компатибилен опсег.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Повеќе Производи
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Повеќе информации

Бренд Име:
boma.ltd
боја:
Бела
Број На Модел На:
За Epson 7600 9600
Тип:
Други
Име на производ:
принтер ink амортизерите
Модел На Печатач:
За Epson 7600 9600
кертриџ модел:
За Epson
Пазарот:
Светот
тип на мастило:
Пигмент мастило / Боја мастило / Сублимација мастило
MOQ:
10 Компјутери
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост итн
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.

Најдобрите понуди во категоријата