50063802 Вистински Оригинални Обновена Нова Глава за Печатење за OKI3321 Oki 321 Печатач Глава за Печатење со Висок Квалитет 9pin

50063802 Вистински Оригинални Обновена Нова Глава за Печатење за OKI3321 Oki 321 Печатач Глава за Печатење со Висок Квалитет 9pin

DEN 552.00
 

Това е достапна
Износ


50063802 глава за печатење ML320 ML321 184 Турбо глава за печатење
50063802 ML320 ML321 184 Турбо Печатач ML321 глава за печатење 321 Печатач Глава
ова е оригиналниот обновена нова глава за печатење.
Висок квалитет
со 3 месеци гаранција .
брза испорака .

Повеќе информации

Бренд Име:
Abscl
Број На Модел На:
oki 3321
PN:
50063802
pin:
9 pin
Модел:
OKI321
Модел 1:
ML321
Име:
OKI321 глава за печатење
Состојба:
Реновирана
Модел 2:
OKI3321
Име 2:
OKI3321 глава за печатење
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата