10X Пикап Ролери Feed Roller гуми за HP Officejet 8100 8600 8610 8620 8625 8630 8700 251DW 276 251 276DW X451 X551 X476 X576

10X Пикап Ролери Feed Roller гуми за HP Officejet 8100 8600 8610 8620 8625 8630 8700 251DW 276 251 276DW X451 X551 X476 X576

DEN 359.52
 

Това е достапна
Износ


Опис :
Име на производ : Пикап Ролери Feed Roller Поделба гума Ролери
Се користи за : Office Jet Pro 251 DW Office Jet Pro 251 Office Jet Pro 276 Office Jet Pro 276 DW Office Jet Pro 8100 Office Jet Pro 8100 e Printer Office Jet Pro 8600 Office Jet Pro 8600 Плус Office Jet Pro 8600 Премиум Office Jet Pro 8610 Office Jet Pro 8620 Office Jet Pro 8625 Office Jet Pro 8630 Office Jet Pro 8630 e-Сите-во-Едно Office Jet Pro 8700 ОЕМ код : N/A Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Повеќе информации

Број На Модел На:
T120 T520 Поделба Roller for HP 950 951 XL 950XL 951XL 8640 8000
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Пикап Ролери Feed Roller Поделба гума Ролери
Оригинална или во компатибилен:
компатибилен нови
Модел На Печатач:
Про 8100 8600 Плус 8610 8620 8625 8630 8700 Про 251DW 276 251 276DW
ОЕМ Кодот:
N/A
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
10Pc
транспорт време:
20~45 дена
Printer model 2:
T120 T520

Најдобрите понуди во категоријата