Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
За Canon IR3225 IR3230 IR3235 IR3235i IR3245 IR3245i Чистење на Ножот,За Canon IR-3225 IR-3230 IR-3235 IR-3235i IR-3245 IR-3245i

За Canon IR3225 IR3230 IR3235 IR3235i IR3245 IR3245i Чистење на Ножот,За Canon IR-3225 IR-3230 IR-3235 IR-3235i IR-3245 IR-3245i

DEN 2399.52
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Тапан Чистење на Ножот/ Wiper Сечилото / Чистење Ножот За Canon IR2200 IR2800 Направени Во Кина. За Canon image RUNNER 2200 G 2200i 2220i 2220 N 2230 2270 2800 2800 G 2800i 2800 N 2830 2870 3025 3025 N 3030 3035 3035 N 3045 3045 N 3225 3230 3235 3235i 3245 3245i 3300 3300 G 3300i 3320 G 3320i 3320 N 3530 3570 4570 Копир ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Повеќе информации

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
За Canon GPR-6 NPG-18 C-EXV3
Тип:
Други
Печатач Делови:
Тапан Чистење На Ножот/ Wiper Сечилото / Чистење На Ножот
Модел На Печатач:
За Canon imageRUNNER 2200G 2200i 2220i 2220N 2230 2270 Копир
Тапан Единица:
За Canon GPR-6 NPG-18 C-EXV3 2200-БЛАГАЈНИЧКИТЕ

Најдобрите понуди во категоријата