Новиот Дизајн Бебе Возрасни Перница Безбедно И Удобно Главата Вратот Поддршка Дрво Форма Мека Спречи Рамна Глава Перница Перница Подлога Поевтини

Новиот Дизајн Бебе Возрасни Перница Безбедно И Удобно Главата Вратот Поддршка Дрво Форма Мека Спречи Рамна Глава Перница Перница Подлога Поевтини

DEN 384.00
DEN 404.64
 

Това е достапна
Износ


Должина : App 37cm Дијаметар : App 17cm Бруто Тежина : Околу 177g Пакет се Вклучуваат : 1 X Дневник Перница Боја : дрвен Материјал : Lycra + Полистирен( кутии ) Тема : Забава Живописни Дневник Дизајн,Мека Удобен материјал
Сега можете да спиете како дневник кога ќе се постават главата и вратот на овој дневник во облик на перница.
Да се зајакнат перница карактеристики реални три димензионални печати на дневник.
Обичај контура микро мушка пополни и spandex капак.
Лесен и одлична за патување или дома.
Исто така, уникатен подарок за деца,пријатели или семејството.
може да се користат во Спални соби,Кабини/Кампување,Одмор,Дома,Хотели/Мотели,Соби за Гости,Деца/ Тинејџери Соби,Патување.

Повеќе информации

одделение:
одделение А
Дел:
Телото
Пополнување:
100% Полиестер Влакна
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
Употреба:
Телото,Патување,Постелнина
Функција:
Меморија,Анти-Статички,Ладење
Обликот:
Колона
Број На Модел На:
Перница
Тежина:
0-0.5 kg

Најдобрите понуди во категоријата