Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот 20pcs мечето Ознака бебе туш услуги сувенири свадба подароци за гостите Роденден, Свадба Подарок Партија Корист

Бесплатен превозот 20pcs мечето Ознака бебе туш услуги сувенири свадба подароци за гостите Роденден, Свадба Подарок Партија Корист

DEN 848.00
DEN 921.60
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
http : //www.aliexpress.com/store/1043186
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена.
Бесплатен превозот 20pcs мечето Ознака бебе туш услуги сувенири свадба подароци за гостите Роденден, Свадба Подарок Партија Корист
Категорија : Занает Материјали
Состојба : 100% нови
Occassion : Свадба,Булчински туш,Бебе туш,Училиште Церемонијата,Назад на училиште,Роденден..
Сезона : Пролет Свадба фаворизира,Лето Свадба фаворизира,Падот Свадба фаворизира,Зимски Свадба фаворизира итн.
опис : orangutan ознаки
Пакување спецификација : 9 X7 X2 cm
Додатоци : tassel + + благодарност картичка + лента подарок кутија
примена : ознаки, за возврат, декорација, соучениците, пријателите подароци
тежина : 30grams
ако ви треба други количина на,ве молиме слободно да разговарате со мене на интернет.
Фото како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област, тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
ние исто така снабдување други видови на сличен со оваа точка како следново :

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Цртан Слика,Ниту Еден
Број На Модел На:
KS
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобрите понуди во категоријата