Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+100PCS/МНОГУ, роденденска торта Ознака Партија Услуги,Булчински Туш,Свадба Фаворизира Украс ,Подарок за Роденден

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+100PCS/МНОГУ, роденденска торта Ознака Партија Услуги,Булчински Туш,Свадба Фаворизира Украс ,Подарок за Роденден

DEN 4239.00
DEN 4608.00
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
http : //www.aliexpress.com/store/1043186
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+100 PCS/МНОГУ, роденденска торта Ознака Партија Услуги,Булчински Туш,Свадба Фаворизира Украс ,Подарок за Роденден
1lot =100pcs
Повод : Бебе Туш, Свадба
Теми : Градина Тема
Категорија : Ознаки
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Загрее срцата на вашите гости со овие мила срце облик хром метал ознаки со крст! Секој chrome обележувачи доаѓа во облик на срце со издлабена крстот дизајн во центар. Спакуван во подарок кутија со лента, овие срцето ознака услуги се подготвени да се биде предаден за свадби, communions, годишнини и други љубов или верска тематските прилики!
Карактеристики и Факти :
1. големина : 9x7x2cm
2.Спакуван во јасно-на врвот кутија и врзан со organza лента
Фото како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област, тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
ние исто така снабдување други видови на сличен со оваа точка како следново :

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој
Број На Модел На:
KS
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобрите понуди во категоријата