Бесплатен превозот принцезата принцезата круна ознака за страна подарок свадба декорација свадба фаворизира и подароци за дете party100pcs/многу

Бесплатен превозот принцезата принцезата круна ознака за страна подарок свадба декорација свадба фаворизира и подароци за дете party100pcs/многу

DEN 3444.00
DEN 3744.00
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
http : //www.aliexpress.com/store/1043186
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена.
Бесплатен превозот принцезата принцезата круна ознака за свадба партија подарок свадба декорација свадба фаворизира и подароци за дете партија 100pcs
Категорија : Занает Материјали
Состојба : 100% нови
Occassion : Свадба,Булчински туш,Бебе туш,Училиште Церемонијата,Назад на училиште,Роденден..
Сезона : Пролет Свадба фаворизира,Лето Свадба фаворизира,Падот Свадба фаворизира,Зимски Свадба фаворизира итн.
опис : orangutan ознаки
Пакување спецификација : 7 X7 X2 cm
Додатоци : tassel + + благодарност картичка + лента подарок кутија
примена : ознаки, за возврат, декорација, соучениците, пријателите подароци
тежина : 30grams
ако ви треба други количина на,ве молиме слободно да разговарате со мене на интернет.
Фото како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област, тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
ние исто така снабдување други видови на сличен со оваа точка како следново :

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој
Број На Модел На:
KS
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобрите понуди во категоријата