Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Чипка Зголеми Цвет Везени Пластични Рака Фан Виткање Љубител На Танцување Партија Фан 12 Бои

Нови Чипка Зголеми Цвет Везени Пластични Рака Фан Виткање Љубител На Танцување Партија Фан 12 Бои

DEN 59.00
DEN 73.92
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Чипка
Големина на : Затворен Големина : 23cm X 2.5 cm X 2cm
Се одвиваат Ширина : 43cm
Боја : 10 бои да се избере
Количина : 1pc

Повеќе информации

Големина:
230X 25X 20mm
Бренд Име:
GCDHome
Број На Модел На:
Виткање Фан Страна
Материјал:
Пластични
Повод:
Партија

Најдобрите понуди во категоријата