Трговија на големо 100pcs 60MM Празно Компактно Огледало DIY Преносни Метал козметички огледало Сребро-Fedex &DHLFree Превозот SN1027

Трговија на големо 100pcs 60MM Празно Компактно Огледало DIY Преносни Метал козметички огледало Сребро-Fedex &DHLFree Превозот SN1027

DEN 6240.00
 

Това е достапна
Износ


Сребро флорални врежана компактно огледало 62mm Празно Обичен Сребрена Боја За DIY Decoden
Мојот компактен огледала се забавуваат, модерен и стилски!
Тие изгледаат и се чувствуваат зашеметување и направи совршен подарок за вашите пријатели, семејство, пратилки, и тоа многу повеќе луѓе во вашиот живот. Овие направи голема пратилки подароци и совршен порибување stuffers!
Компактниот доаѓа со две огледала на внатрешноста. На задната страна на компактен е малку текстура или цвет врежани, две дизајни.На предната страна на компактен има една убава shimmery сјај дизајн.
Постои една јасна филм onside да се заштити тоа да се избегне да добие какви било нула.Тоа е многу сјај и не било нула.
Овој компактен огледало е сјајна сребрена на ѕвонење случај..мерки на 2,4 инчи (62mm) во дијаметар. Како ќе ја отворите компактниот постојат огледала,еден е редовен огледало, а другиот е 2x зголемена огледало.
Тон сребро.

Повеќе информации

Бренд Име:
szlinxikeji
Шема:
Никој
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SN1027
Повод:
Свадба
is_customized:
No

Најдобрите понуди во категоријата