Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6 Инчен Свадба свила Pomander Бакнување Топката цвет топка ги красат вештачко цвеќе за свадба градина пазарот декорација

6 Инчен Свадба свила Pomander Бакнување Топката цвет топка ги красат вештачко цвеќе за свадба градина пазарот декорација

DEN 345.00
DEN 374.40
 

Това е достапна
Износ


Краток Опис : 6 Inch Свадба свила Pomander Бакнување Топката цвет топка ги красат вештачко цвеќе за свадба градина пазарот декорација;
ние, исто така, имаат и други size12 inch10 инчен,8inch,6inch ,ако треба,ве молиме контактирајте со нас
тоа е рака мерење може да 1cm или 2cm грешка,ви благодариме за вашето разбирање MOQ : 10 Piece Тежина за : 100g боја : бела,зелена,сина,жолта,виолетова,црвена,розова,седум бои да се избере,чиста рачно изработени,многу убава ,ако треба да се меша бојата ,ве молиме оставете порака или да ја испратите сликата до нас
Поради различни монитори ,сликата може да не reffect вистинската боја на објектот

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Куќа се Движат,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Шема:
Растенијата,Солидна Боја
Број На Модел На:
SF00001
Материјал:
Пластични
Големина:
M
is_customized:
Yes
Големина:
6 инчи

Најдобрите понуди во категоријата