Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Слободен испорака 2m рекламирање ПВЦ гумени хелиум балон

Слободен испорака 2m рекламирање ПВЦ гумени хелиум балон

DEN 34800.00
 

Това е достапна
Износ


1.Повеќе слики од овој ПВЦ гумени хелиум балон
2.Додатоци на&бои
3.Параметри Точка Име : ПВЦ гумени хелиум балон Материјал : 0.2 мм ПВЦ Димензии : дијаметар 2m Додатоци : еден recharger;еден 12 V литиум батерија;еден далечински управувач;една боја-промена на led светло,10w;една торба за пакување
4.Плаќање &Испорака време
5. Идентификација&контрола на Квалитет
Зошто нас?
а.Ние имаме искуство во оваа индустрија од 2004 година. Високи професионални истражување на персоналот и напредна технологија опрема, и тоа е она што ние може да обезбеди производи се со добар квалитет и поволна Цена
б.Ние сме способни за производство на гумени цртан филм објекти со сопствени дизајни, и ќе бидете задоволни со нашата работа.
в.Клиенти од САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија, Виетнам,Јапонија,итн. ние веќе имаме воспоставено согласна и заемна корист деловни односи со нас и високо ценети од нашите професионална услуга.
г.Како гумени компанија, ние се обиделе многу уникатни идеи од анимации. Како и, на нашите клиенти, исто така, би сакал да се обиде својата сопствена креација.
Што друго имаме?
Гумени LED одликувања;балони;ѕвезди;flowers&растенија;шатори;сводови;рекламирање inflatables и така натаму.
Ако ви се интересни во оваа ПВЦ гумени хелиум балон,Pls не се чувствуваат двоумете се да се стави ред и да ни кажете на вашите барања,ние ќе брод за вас наскоро!

Повеќе информации

Големина:
M
Шема:
Никој
Повод:
Големиот Настан,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
NB2-BL02
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата