Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Година Нови Зомби Ноќта На Вештерките Лузни Тетоважа Со Лажни Краста Крвави Ноќта На Вештерките Шминка Декорација Терор Рана Страшно Крв Повреда Налепница

Година Нови Зомби Ноќта На Вештерките Лузни Тетоважа Со Лажни Краста Крвави Ноќта На Вештерките Шминка Декорација Терор Рана Страшно Крв Повреда Налепница

DEN 23.52
 

Това е достапна
Износ


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Боја : Како на сликата покажува.
3.Големина : 105*60mm.
4.Повод : Ноќта На Вештерките.
Пакет : 1 * Привремена тетоважа налепница.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Повеќе информации

Шема:
Никој
Повод:
Ноќта На Вештерките,Велигден
Големина:
S
Број На Модел На:
JJ2262
Функција:
телото уметност налепница
Употреба:
Водоотпорен Привремена Тетоважа
Карактеристики 1:
Ноќта На Вештерките Терор Рана
Карактеристики 2:
Реална Крв Повреда Лузна
Карактеристики 3:
Лажни тетоважа налепница
Материјал:
ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата