4.6 10 двор Свадба Партија Bling Дијамант Мрежа Wrap/ Лента, Кристал Мрежа

4.6 10 двор Свадба Партија Bling Дијамант Мрежа Wrap/ Лента, Кристал Мрежа

DEN 636.00
DEN 738.72
 

Това е достапна
Износ


Дијамант Лента Кристал Обвива се совршени за декорација на забави, свадби, хотели, ресторани, дневна,барови и други специјални прилики Големина : 4.75" широк 10 метри долго Боја : Сребрена/златна Дијамант Заврши
Услови на Превозот Услуга
1)Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по плаќање
2)Сите добра само што ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу : DHL : Ќе се 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена. EMS : Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот. Кина пост воздух : Ќе се 15-60 работни дена за сад, Европа и во други место во целиот свет Epact : ќе трае 7-14 работни дена за сад , Слободни трговски Информации : Одмор и викенд не се вклучени во работните денови. Само за повикување само. Ако купат до $100,ние ќе брод од експрес за слободни.Ви благодариме Политика на Враќање Ако има било какви проблеми во превозот, или поради проблеми со квалитетот на нашите производи, само пратете ни е-маил ,ние ќе се решаваат проблемите за вас во рок од 24 часа. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Контактирајте со Нас, Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ви благодариме за вашата поддршка ! Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања,pls не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24hours.

Повеќе информации

боја:
златни, sliver
Повод:
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Партија
Бренд Име:
HESHOLIZ
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
боја:
sliver,златна
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобрите понуди во категоријата