Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Слободен испорака кол 1.5 м гумени земјата балон за партија декорација

Слободен испорака кол 1.5 м гумени земјата балон за партија декорација

DEN 28320.00
 

Това е достапна
Износ


1.Повеќе слики од овој гумени земјата балон за партија декорација
2.Додатоци на&бои
3.Параметри Точка Име : гумени земјата балон за партија декорација Материјал : 210 D оксфорд крпа Големина : дијаметар од 1,5 m
Додатоци : една пластична база, еден воздушен компресор,120w;4pcs боја се менува led светла,5wpc;еден далечински управувач;една торба за пакување
4.Плаќање &Испорака време
5. Идентификација&контрола на Квалитет
Зошто нас?
а.Ние имаме искуство во оваа индустрија од 2004 година. Високи професионални истражување на персоналот и напредна технологија опрема, и тоа е она што ние може да обезбеди производи се со добар квалитет и поволна Цена
б.Ние сме способни за производство на гумени цртан филм објекти со сопствени дизајни, и ќе бидете задоволни со нашата работа.
в.Клиенти од САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија, Виетнам,Јапонија,итн. ние веќе имаме воспоставено согласна и заемна корист деловни односи со нас и високо ценети од нашите професионална услуга.
г.Како гумени компанија, ние се обиделе многу уникатни идеи од анимации. Како и, на нашите клиенти, исто така, би сакал да се обиде својата сопствена креација.
Што друго имаме?
Гумени LED одликувања;балони;ѕвезди;flowers&растенија;шатори;сводови;рекламирање inflatables и така натаму.
Ако ви се интересни во оваа гумени земјата балон за партија декорација,Pls не се чувствуваат двоумете се да се стави ред и да ни кажете на вашите барања,ние ќе брод за вас наскоро!

Повеќе информации

Големина:
M
Број На Модел На:
NB2-BL01
Шема:
Никој
Повод:
Големиот Настан,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Материјал:
водоотпорен оксфорд ткаенина

Најдобрите понуди во категоријата