8sets/многу 120*20*20cm Луксузни Свадба Врежан Столб Половина Резба Дизајн Свадба Патот Води Стои Со Led

8sets/многу 120*20*20cm Луксузни Свадба Врежан Столб Половина Резба Дизајн Свадба Патот Води Стои Со Led

DEN 10560.00
 

Това е достапна
Износ


8sets/многу 120*20*20cm Луксузни Свадба Врежан Столб Половина Резба Дизајн Свадба Патот Води Стои Со Led
Линкот не содржи цвет
Тука Се Покаже Детали

Повеќе информации

Материјал:
ПВЦ
Шема:
Никој
Повод:
Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Број На Модел На:
Contudo07
Големина:
XL
is_customized:
Yes
боја:
Бела
Големина:
1.15*0.2*0.2M
Стил:
Половина Облак
Спецификација:
0.9-1.1M

Најдобрите понуди во категоријата