Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1000PS 4.5 мм Акрилик Дијамант Confetti Свадба Декорација Занаети Дијамант Confetti Табела ги расфрла Кристално Јасно Централен на Партијата

1000PS 4.5 мм Акрилик Дијамант Confetti Свадба Декорација Занаети Дијамант Confetti Табела ги расфрла Кристално Јасно Централен на Партијата

DEN 62.00
DEN 89.28
 

Това е достапна
Износ


Спакуван Листата :
1000pcs * Акрилна Кристали
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Материјал : Акрилик Кристали
Големина : 4.5 мм
Боја : 32color
Тежина : 22 g
Купувачот Читање
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област.
Плаќање
1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.
Пакет Shippment
1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.
2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена.
3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро.
Повратни информации
Ние гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство !
Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Повеќе информации

Повод:
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
D11
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
боја:
32color јасно,сребрена,црвена,црна,плава.розова,виолетова.лаванда,корали,зелена..
Големина:
4.5 мм
Материјал:
Акрилик
Повод:
Количина:
Име:
акрилик кристали
облик:
Дијамант
Употреба:
декоративни вазна
Use1:
свадба партија декорација
Name2:
Кристално јасна

Најдобрите понуди во категоријата