Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали

Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали

DEN 153.12
 

Това е достапна
Износ


Возрасни Деца Пердув Самовила Ангелските Крилја Ноќ Фенси се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Cosplay Крило Празнична Божиќ Партија Материјали Опис : Боја : црна, бела, црвена, розова Материјал : пердув + хартија Стил : 45 * 35cm, 40 * 30cm Производ Големина : 45 * 35cm (large) / 40 * 30cm (мал) Забелешка : 1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење. 3.Производ слики се за повикување само , ве молиме да се однесуваат на одреден производ големина. Сосема нов и висок квалитет. Не-токсични и безопасно Нежни крила модел се чини дека модата и убава Погоден за фотографија или изведба на ноќта на Вештерките, Божиќ, реквизити, танци, свадби и разни прилики Пакување листа : 1 * Ангелските крилја се облекуваат
Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.
1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.Ви благодариме на соработката.
2.Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена од денот на приемот на плаќање.
3. Доколку трансакцијата е во Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере.
Превозот Опција
Кога редот е под 7 бесплатен превозот со untrackable "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" како основен превозот метод.
Ве молиме изберете trackable "Кина Пост Воздух Mail" превозот со дополнителни трошоци ако умот следење на број многу.
Откако на вашиот пакет рок на потврда време речиси е,ако сакате чека подолго,ве молиме
контактирајте со нас за "се Прошири Испорака Датум" за да добиете повеќе заштита.Ви благодариме!
ПЛАЌАЊЕ :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,во реално-време банка
трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ГАРАНЦИЈА :
1.Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена
за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас во
однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
2.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата
откако ќе ги примите на неисправни објект.
3.Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за
дополнителни превозот на трошоците.
ПОВРАТНИ информации :
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис е
развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
информации за производот и услугата.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ви благодариме за вашата поддршка!!
Вашиот satifaction е нашата најголема Сила напред
Доколку ви се допаѓа нашата Продавница : Add to store листа
Доколку ви се допаѓа нашата содржина : Add to Wishlist,Ни Остави со 5 ѕвезди

Повеќе информации

Повод:
Големиот Настан,Партија,Ноќта На Вештерките,Божиќ,Роденден
Шема:
Ангел
Број На Модел На:
ангелските крилја се облекуваат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SOLEDI
Материјал:
Пердув

Најдобрите понуди во категоријата