Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали

Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали

DEN 172.00
DEN 238.56
 

Това е достапна
Износ


Дигитални Светла Бела Пластика Број LED Светло Светилка Дома Клуб на Отворен и Затворен Ѕид Оркестарот За Роденден на Божиќ Свадба Партија Материјали
Боја : топло бела
Големина на : 22.5*13.5*4.5 cm
Моќност : 2*АА Батерија(Не се вклучени)
'

Повеќе информации

Бренд Име:
hromeo
Број На Модел На:
led ноќ светлина
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Шема:
број
Повод:
Роденден,Свадба,забава,Божиќ,Назад На Училиште,Нова Година,Денот на Мајката,Годишнина
Големина:
S

Најдобрите понуди во категоријата