Божиќ Банер Подарок Завиткување Гарланд(Ѕвезда,Дрвја,Swallowtails Симболи)Мини Хартија Bunting Банер Божиќ Дрво Декор

Божиќ Банер Подарок Завиткување Гарланд(Ѕвезда,Дрвја,Swallowtails Симболи)Мини Хартија Bunting Банер Божиќ Дрво Декор

DEN 90.24
 

Това е достапна
Износ


Овој сет содржи 1 ѕвезди bunting и 1 swallowtail bunting
ДЕТАЛИ :
ѕвезди - за 3,7 см во дијаметар
ѕвезда string lenth - прибл. 1m 21 ѕвезди.
се проголта Опашки - 3*4.7 cm
lenth прибл.1m 20 проголта опашки
Овие мини Божиќ buntings се совршен за одмор картички, сосед подароци, и дома декор!
Совршени за подароци виткањето.
Вие исто така може да ја обеси на Новогодишни елки.

Повеќе информации

Повод:
Пол Открие,Ден на Мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
SUNBEAUTY
Шема:
Chevron,Шарени,Ѕвезда,Решетки,Точка,Писмо
Материјал:
Картон
Големина:
S
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
рачно изработени занаетчиски
боја:
бела и црна

Најдобрите понуди во категоријата