12Pcs Мешани ПВЦ 3D Мулти Боја Пеперутка За Партијата Дом Ѕид Магнетни Налепници Уметност Decals Декорација

12Pcs Мешани ПВЦ 3D Мулти Боја Пеперутка За Партијата Дом Ѕид Магнетни Налепници Уметност Decals Декорација

DEN 84.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************
Производ функција
Материјал :
ПВЦ
Големина на :
Големина приближно : 12 CM
8.5 CM
7 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема Нов
Боја :
Микс Сина
Количина :
12 PCS
Дел Бр.
R03979
2 ПАРЧИЊА 12 CM
2 ПАРЧИЊА 8.5 CM
8 PCS 7 CM
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
*******Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! *******

Повеќе информации

Големина:
M
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
R03979
Бренд Име:
LANSSEN
Шема:
Пеперутка
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата