Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
(20 парчиња/многу) Бракот Табела Декорација Паун Место за Држачот на Свадба Декорација Centerpieces Табела Име Место Картичка CH007

(20 парчиња/многу) Бракот Табела Декорација Паун Место за Држачот на Свадба Декорација Centerpieces Табела Име Место Картичка CH007

DEN 1078.00
DEN 1268.16
 

Това е достапна
Износ

(20 парчиња/многу) Бракот Табела Декорација Паун Место за Држачот на Свадба Декорација Centerpieces Табела Име Место Картичка CH007 Материјал : Цинк Легура Големина : 4.5*3 CM Нето Тежина : 10g/pc Пакет : 20pcs во проѕирна пластична кеса Повод : Свадба забава, роденден, бизнис партија, kindd на партијата на услуги. Ве молиме имајте во предвид : табела место за држачот доаѓа со мали празни хартија картичка(исто како и опис), па можете да напишете име на тоа. Превозот Услови : Ние ќе брод од редот рок од 48 часа по добивме вашата исплата. За превозот, ние би сакале да се воведе детали за вас тука : (1) Бесплатен превозот за повеќето земји. Ако сакате да го користите express(DHL, Fedex,UPS-от, итн.)кој ќе биде многу побрзо, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена. (2) Ако користите Fedex/DHL/UPS-от превозот, тоа трае 5-8 работни дена да пристигнат. Обичај Царинење : Ние ќе напишам пониска вредност на пакетот сметка за да се избегне Обичај Должност/Данок. Секоја земја има различни Тарифи Политика, за жал ние не сме одговорни за Сопствени Грешки. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако сакате ни да се напише детали за производот на пакет сметка, како сакате, ве молиме испратете порака до нас во прв пат кога ќе го поставите цел. По-Продажбата на Услугата : Ние сме професионални и сериозен бизнис компанија. Ние ќе нудат добар По Продажба на Услуги за вас. Ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ или услуга, ве молиме испратете порака до нас. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот на,ве молиме слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да го направи тоа подобро во понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.

Повеќе информации

Повод:
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Wishmade
Шема:
Животно,Точка
Големина:
S
Број На Модел На:
CH007
Производот:
Табела место за држачот
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Исто како и опис
Големина:
4.5X3cm
Функција:
Место за држачот во форма паун
Предност:
Висок квалитет и конкурентна цена
користат за:
Свадба, роденден, бебе туш, видови на партијата
примерок ред:
Прифатливо
трговија на големо и на мало:
Двете достапни
Pacakage:
20pcs во проѕирна пластична кеса.

Најдобрите понуди во категоријата