Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10 двор/тркалаат Партија Свадба Декорација Кристал Панделки Мрежа Трим Bling Дијамант Заврши Торта Тркалаат tulle Настан Партија Материјали 1C

10 двор/тркалаат Партија Свадба Декорација Кристал Панделки Мрежа Трим Bling Дијамант Заврши Торта Тркалаат tulle Настан Партија Материјали 1C

DEN 697.00
DEN 871.20
 

Това е достапна
Износ

10 двор/тркалаат Партија Свадба Декорација Кристал Панделки Мрежа Трим Bling Дијамант Заврши Торта Тркалаат tulle Настан Партија Материјали
Име : 24 Редови Кристал вежба
Ширина : 12cm
Должина : 10 јарди(91m)
Применливи повод : Партија Декорации
Боја : 10 бои
Материјал : Пластични Reflectors
Забелешка : за Производот повеќе од 10 метри, затоа што средината може да има некои вежба ќе падне, ова е нормално. Ќе се намали на оваа линија. Па ние испрати повеќе од 10 метри, ако го купите овој производ, што ќе се спремни да го прифатат овој недостаток. Ви благодариме
Дијамант мрежа појас ролна пакување е флексибилна, може да биде. На 24 колона на симулација на дијамант, 12cm е широк, 1 метри долго. Тоа може да се сече со ножици на било која форма сакате. Да се донесе овој кристал лента свадба букет, свеќи, свеќа носители, вазни, маса, маса и стол за да се обезбеди вистински елегантен изглед. Нема дијамант во дијамант нето пакет. Вовлекување дава изглед на дијамант, бидејќи на оптичка илузија. Партија Декорации
Фотографии Листата :
Испорака :
1.Ние брод на стока за worldwid
2.Сите цел ќе биде брод во 2-7days, обично ние брод на стоките во 24hours по приемот на плаќање
3.Ние брод на адресата која е предвидено од страна на aliexpress, па pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и до датумот.Ние не сме одговорни за погрешно или undelivery адреса
4.Објектот може да се испраќаат од страна на нашиот избор на нашите превозници на EMS/DHL/UPS/Федекс/ ТНТ /Кина Пост /Хонг Пост пост/Шведска Пост и др. ние ќе ви обезбедиме СЛЕДЕЊЕ НЕ се на вашата нарачка. Ако имате посебни барање за shippment, можете да контактирате со нас или оставете порака, ние ќе се обидеме да задоволни со тебе.
НАПОМЕНА :
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 ден или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите . Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.
двор

Повеќе информации

Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Кралицата Божиќ
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
A474
Материјал:
Пластични Reflectors
Повод:
Свадба
Должина:
10 Yard / 9M

Најдобрите понуди во категоријата