Топла продажба симпатична гигант гумени морето коњ за сцената декорација seahorse животински модел за промоција

Топла продажба симпатична гигант гумени морето коњ за сцената декорација seahorse животински модел за промоција

DEN 21600.00
 

Това е достапна
Износ

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп/пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).
2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.
3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.
4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.
Ве молиме оставете порака за она што боја ви треба кога ќе цел :
Item type Гумени животински Материјал стп/пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци
1.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2. Висока јачина за Складирање торба
3. Јажиња и sandbags
4.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер. Апликација за Погоден за изнајмување, продава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Музика Фестивал, Ревии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок, ако е можно. Контрола На Квалитет
1.Двоен-три бода во целост се користи во текот на производи
2.Четворни бода се користи за клучните области од внатре база.
3.Екстра webbing ленти додадете на сите стрес поени и на внатрешни работи за засилувања. Како да се надува
Може да се надува со електричен компресор/пумпа, се сврти на компресор и се надува.разбивам тоа кога не се користи и да се стави во нашиот тим, торба. Како да се задржи стабилен Што ги направи Г прстени и натпревар јажиња за вас да се врзуваат за поголема стабилност. Исто така може да користите песок кеси или вода кеси за зголемување на стабилноста. За водоотпорен Повеќето компресори(некои компресори не) и materail се водоотпорен. Обичај услуга
1.Ние, исто така може да се направи според сликата или потсмеваат до дизајн ќе обезбеди, ве молиме потврдете сите детали со мене, и ќе добиете понуда, како е можно поскоро.
2.Боја, големина, форма може да се прилагоди. Логото, графички може да се печатат.
3. Ние сме среќни да ви обезбеди со концептот дела од било прилагодено дизајн пред производството, така што може да се визуелизира на својата цел.
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
1. Во светот испораката од страна на комерцијални се изрази, како што се DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ/EMS,За некои земји како Русија,Белорусија,Бразил,и др,ние брод ЕМС само.
2.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress.
3.Ве молиме внесете точно превозот информации како што се адреса,поштенски код,телефонски на превозот област за информации,ние ќе ја испрати на адресата која ја остави директно ако не се праша за промена.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
5.Превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки,повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа.

Повеќе информации

боја:
3mH, 4mH, 5mH
Бренд Име:
BINLE
Број На Модел На:
МД-03993
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Партија,Дипломирањето,Годишнина
Големина:
L
Потекло:
Кина
materail:
Стп Оксфорд ткаенина обложени
Големина:
3m/10ftH 5m/16ftH or Customized
боја:
Исто како слика или прилагодени
Пакет:
Складирање торба за производот и картон за компресор
компресор:
Вклучени,CE 220v-240v или УЛ 110v-120v
Времето За Производство:
Околу 7days
превозот време:
Околу 7days
Превозот Методи:
Со DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/EMS Express

Најдобрите понуди во категоријата