Eloman DIY малку глувчето рачно изработени туту здолниште за девојки роденден настан облека туту фустани 2018 нови симпатична точка tulle фустан

Eloman DIY малку глувчето рачно изработени туту здолниште за девојки роденден настан облека туту фустани 2018 нови симпатична точка tulle фустан

DEN 1057.00
DEN 1175.04
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница Сите наши носии се рачно изработени само за вас во нашето студио во Yi Wu,Кина Опис : Фустани Должина : Материјал : TULLE се Тркалаат(20 D) Бренд Име : Eloman Пакет се вклучени : 1 компјутер Фустан На туту фустан кој е идеален за носење на партии, специјални прилики, улога играат/облекување и само совршен за фенси облека или принцеза партија. Ве молиме овозможи фустани да се откажам и воздухот од по пристигнувањето па tulle можат да се релаксираат по испорака и било брчките и набори може да се исправи. Ви благодариме
***8-12 години, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми големината на A. B. C, јас ќе се направи најмногу соодветна големина за вас~
Големина на :
6 M-Вкупно Фустан должина : 45см
1 T-Вкупно Фустан должина : 49cm
2 T-Вкупно Фустан должина : 56cm
3 T-Вкупно Фустан должина : 63cm
4 T-Вкупно Фустан должина : 69cm
5 T-Вкупно Фустан должина : 72cm
6 T-Вкупно Фустан должина : 76cm
7 T-Вкупно Фустан должина : 78cm

Повеќе информации

боја:
6M, 1T, 2T, 3T, 4T, 5T, 7T, 6T
Повод:
Шема:
Момче & Девојка,Облека,Солидна Боја,Точка
Број На Модел На:
eloman008
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ELOMAN
Материјал:
tulle

Најдобрите понуди во категоријата