Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10ft*20ft (3м*6m ширина) луксузни свадба, роденден оркестарот мраз свила фаза позадина позадина завеса

10ft*20ft (3м*6m ширина) луксузни свадба, роденден оркестарот мраз свила фаза позадина позадина завеса

DEN 7584.00
 

Това е достапна
Износ


10ft*20ft (3м*6m ширина) свадба, роденден оркестарот мраз свила фаза позадина позадина завеса
Големина : 3m висина *6m ширина
боја : ве Молиме изберете како на вашиот допаѓа.Ве молиме да ни оставите порака, која боја бројот што треба во вашата нарачка.Ви благодариме.
како на пример : јас треба позадината бела ткаенина(боја број 1)+грабеж(Боја број 15).

Повеќе информации

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Шема:
Полна Боја
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
ES-R22081502
Бренд Име:
JLY
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Материјал:
мраз свила
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобрите понуди во категоријата