3D цвет роза бело злато црвена свадба тепих тркач ткаенина не-плетени свадба декорација позадина ѕид цвет дизајн партија настан

3D цвет роза бело злато црвена свадба тепих тркач ткаенина не-плетени свадба декорација позадина ѕид цвет дизајн партија настан

DEN 4742.40
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
Предмет : 3d зголеми ткаенина за свадба
Материјал : сатен
Тип : современи
Модел : печатени во боја
Пакет се вклучени :
10 јарди тепих (1 двор е околу 0.94 метар)
Големина : околу 1,4 метри
(таму ќе биде околу 5-10cm грешка растојание )
Обработка : материјал (без шиење)
Совети :
1.Цената е за 10 метри материјал ткаенина
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3. Погоден : Тепих,цвет ѕид, крпа, перница, маса крпа итн
4.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот,тогаш не ќе отидат
7. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку
8. Дизајнот е отпечатена, па подобро е да не се мијат со машина, се мијат рака малку
Превозот Преку Кина, пост, електронска пошта , ќе биде околу 7-10 работни денови во вашата земја. Ако превозот време е малку подолго, ве молиме, не купувајте на овој објект. се надеваме на вашето разбирање. ви благодариме многу. Плаќање 1. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно.
2. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена.
3. Ние се даде сè што секогаш доаѓаат со задоволство гаранција : ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети. Ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се вратат мора да биде во НОВА состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот. Тоа ќе влијае врз нашата продажба, нашите приходи. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако не ми пречи, ве молиме не брзајте и ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија.
Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение.

Повеќе информации

Повод:
Пол Открие,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа Се Движи,Матура,Свадба,Пензионирање,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Никој
Број На Модел На:
белиот тепих се зголеми
is_customized:
Yes
Бренд Име:
tanmeluo
Материјал:
Сатенски ткаенина
Точка име :
белиот тепих се зголеми
боја:
9 бои
Материјал:
Пластични
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Спецификација:
>2.5M

Најдобрите понуди во категоријата