Parktronic PDC Паркинг Сензор За BMW E39 E46 E53 E61 E64 E66 E83 Х5 66206989069 Пад на превозот

Parktronic PDC Паркинг Сензор За BMW E39 E46 E53 E61 E64 E66 E83 Х5 66206989069 Пад на превозот

DEN 260.00
DEN 313.44
 

Това е достапна
Износ


Fitment : 2003-2012 За BMW 1 Series E87 Hatchback 2006-2012 За BMW 1 Series E81 Hatchback 2007-2013 За BMW 1 Series E82 Купе 2008-2013 За BMW 1 Series E88 Конвертибилна 2010-2013 За BMW 1 Series F20 Hatchback 2011-2013 За BMW 1 Series F21 Hatchback 2003-2010 За BMW 5 Серијата E60 Салон 2004-2011 За BMW 5 Серијата E61 Имот За BMW 2 серија За BMW серија 3 На BMW серија 4 На BMW 6 серија На BMW серија 7, И многу повеќе Количество : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Pc Паркинг Сензор PDC '

Повеќе информации

Бренд Име:
ANENG
Тип:
Невидливи

Најдобрите понуди во категоријата