Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
maomaokong 2017 нови жените врвен квалитет faux крзно поставата зимска јакна грб Преголеми Raccoon крзно јака маскирани долго паркови

maomaokong 2017 нови жените врвен квалитет faux крзно поставата зимска јакна грб Преголеми Raccoon крзно јака маскирани долго паркови

DEN 8208.00
DEN 14399.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Прилагодлив Половината,Џебови,Крзно,Патентите,Sashes
Бренд Име:
Мао Мао Конг
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Тежина:
2.5
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
MMK37856
Пополнување:
Памук
Јака:
Голема raccoon крзно јака
лагер:
Faux крзно поставата

Најдобрите понуди во категоријата