Супер Топло Водоотпорен Жените Parkas Патент Бренд Зима Женски Капути Дебел Памук Кратки Палта Капка Превозот W13 35

Супер Топло Водоотпорен Жените Parkas Патент Бренд Зима Женски Капути Дебел Памук Кратки Палта Капка Превозот W13 35

DEN 672.00
DEN 959.04
 

Това е достапна
Износ


Големина
должина Биста
тежина
Sleeve cm cm kg cm s 63 98 40-45 / m 64 102 45-50 / l 65 106 50-55 / xl 66 110 55-60 / 2xl 67 114 60-65 / "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
XiaGuoCai
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пополнување:
Памук
Стил:
Повик
Број На Модел На:
W13
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
600
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата