Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Цртан филм шема Кожа Случај за Samsung Галакси J7 Година J710 J710F J710M Флип Паричникот Телефон Случај Покрие Со Карта Сопствениците

Моден Цртан филм шема Кожа Случај за Samsung Галакси J7 Година J710 J710F J710M Флип Паричникот Телефон Случај Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 191.04
 

Това е достапна
Износ


Моден Цртан филм шема Кожа Случај за Samsung Галакси J7 2016 Година J710 J710 F J710 M Флип Паричникот Телефон Случај Покрие Со Карта Сопствениците 100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси J7 2016 Година J710 J710 F J710 M Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++

Најдобрите понуди во категоријата