Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Samsung Галакси J3 година J320F J320P J3109 J320M J320Y J3 Година Дуа прекривачот

Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Samsung Галакси J3 година J320F J320P J3109 J320M J320Y J3 Година Дуа прекривачот

DEN 191.04
 

Това е достапна
Износ


Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Samsung Галакси J3 2016 година J320 F J320 P J3109 J320 M J320 Y J3 2016 Година Дуа прекривачот Паричник Со Картичка Слотови + Lanyard
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси J3 2016 година J320 F J320 P J3109 J320 M J320 Y J3 2016 Година Дуа Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Луксузни Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај Материјал : Стп кожа + TPU Боја : 6 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
кожа
is_customized:
yes

Најдобрите понуди во категоријата