Wekays Случај сфор Samsung Галакси A3 А5 2017 A320 СМ-A320F A520 СМ-A520F Цртан филм Еднорог Пеперутка Кожа Флип Fundas Покрие Случај

Wekays Случај сфор Samsung Галакси A3 А5 2017 A320 СМ-A320F A520 СМ-A520F Цртан филм Еднорог Пеперутка Кожа Флип Fundas Покрие Случај

DEN 213.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашата цел е мал цел(цел $7),или изберете превозот метод сакате и да плаќаат за превозот цена. 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште havn ' t добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на достава датум на прв време. 3.Ако по 65 дена си уште havn ' t добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да го решат проблемот што е можно поскоро. 4.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена, ова е несакана. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. Објектот Карактеристики : - Одговара Модел : Samsung Galaxy A3 2017 Верзија A320 СМ-A320 F или Samsung Galalxy А5 2017 Верзија A520 СМ-A520 F . - Бесплатен Подарок : Ако може да се "Add To Моите Омилени Продавници" или "Add to wish list" , ќе добие Подарок за слободни и кога ќе "Add To Моите Омилени Продавници" кога ќе се даде попуст , ќе знам и тоа во прв момент , откако ќе Додаде продавници или желба листа , можете да оставите порака на нашиот , ние ќе ви испратиме ред со бесплатен подарок . - 100% Сосема нов, H igh Квалитет Нови Пристигнување 3 D Визија Цртан филм Еднорог Фламинго Пеперутка Мечка D esign СТП Кожа Флип телефон покрие случаи задниот капак на телефонот торба кожата чехол за Деца Деца . - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, цртан филм стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате целосно следење на број за да го провери редоследот на web, ве молиме изберете пратката со следење на број ,ред под 7 ДОЛАРИ , ние бесплатен превозот без целосна следење на број . - За Микс Модел , фотографии покажуваат внатре е само еден пример.Ние ќе ја испрати на вистинскиот модел за вас.

Повеќе информации

Материјал:
За СМ A3 2017 A320F, За СМ А5 2017 A520F
Пакет:
Случај & Рака
Карактеристики:
3Д Визија Цртан филм Еднорог Фламинго Пеперутка Мечка за Деца Деца
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Еднорог,Фламинго,Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Сјајни,Слатки,Шарени,Апстракт
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Wekays
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Големина:
For Samsung Galaxy A3 2017 A320 SM-A320F A5 2017 A520 SM-A520F
Компатибилен Бренд:
Samsung
Одговара Модел На Телефон:
За Samsung Галакси A3 2017 A320 СМ-A320F А5 2017 A520 СМ-A520F
Материјал:
СТП Кожа + Меки Силиконски TPU
Стил:
Луксузна 3D Визија Цртан филм Еднорог Фламинго Пеперутка Мечка за Деца
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Coque Capa Деца Деца
feature1:
За Samsung Галакси A3 А5 2017 A320 СМ-A320F A520 СМ-A520F Додатоци
feature2:
За Samsung Галакси A3 А5 2017 A320 A520 Цртан Филм Кожа Покрие Случаи
Feature3:
За Samsung Галакси A3 А5 2017 A320F A520F Покрие Случај за Деца Деца
Feature4:
За Samsung Галакси A3 А5 2017 A320 A520 Кожа Флип Бренд Покрие Случај
feature5:
На Photoes Шоу Се Само Пример.Ние Ќе Ја Испрати На Вистинскиот Модел За Вас.

Најдобрите понуди во категоријата