Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Цртан филм шема Кожа Случај за Sony Xperia C6 Ултра/Sony C6 Флип Паричникот Телефон Случај Покрие Со Карта Сопствениците

Моден Цртан филм шема Кожа Случај за Sony Xperia C6 Ултра/Sony C6 Флип Паричникот Телефон Случај Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 191.04
 

Това е достапна
Износ


Моден Цртан филм шема Кожа Случај за Sony Xperia C6 Ултра/Sony C6 Флип Паричникот Телефон Случај Покрие Со Карта Сопствениците 100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Sony Xperia C6 Ултра/Sony C6 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++

Најдобрите понуди во категоријата