Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Huawei Искачи Y625/Huawei Y625 прекривачот Паричник Со Картичка Слотови + Lanyard

Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Huawei Искачи Y625/Huawei Y625 прекривачот Паричник Со Картичка Слотови + Lanyard

DEN 191.04
 

Това е достапна
Износ


Луксузна Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај за Huawei Искачи Y625/Huawei Y625 прекривачот Паричник Со Картичка Слотови + Lanyard
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Huawei Искачи Y625/Huawei Y625 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Луксузни Врежана Цвет Шема СТП Кожа Случај Материјал : Стп кожа + TPU Боја : 6 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
кожа
is_customized:
yes

Најдобрите понуди во категоријата