Висок квалитет на гроздобер мажите ретро мат СТП кожа Паричници бренд мажите трговија на Големо краток торбичка карта сопствениците чанта џеб (без патент

Висок квалитет на гроздобер мажите ретро мат СТП кожа Паричници бренд мажите трговија на Големо краток торбичка карта сопствениците чанта џеб (без патент

DEN 227.00
DEN 239.04
 

Това е достапна
Износ


1276876597252471 Багаж & Торба & Паричникот Додатоци US $ 0.99
/парче US $ 1.3
/парче US $ 2.99
/парче US $ 3.29
/парче US $ 3.49
/парче US $ 3.55
/парче
Име : Висок квалитет на гроздобер мажите ретро мат СТП кожа Паричници бренд мажите трговија на Големо краток торбичка карта сопствениците чанта џеб (без патент
Димензии : должина 12cm ширина 10cm дебелина 2cm
Тежина : околу 88g
Не мора патент
1.Поради различни мерни методи, постојат околу 1-3 см грешка е нормално.
2.Како резултат на пукање светлина,агол, боја прикажува и различни производни пакети ,
Можеби постојат некои боја разлики ,спореди реални фотографии со веб-сајт слика. Доколку имате некакви жалби по примените стоки, немојте да ги даде на негативен фидбек првин, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, се надевам, ќе може да задоволни со нашата служба, ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,За Држачот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
VANDREAM
Објектот Ширина:
10cm
Пол:
Мажи
Материјал Состав:
100%
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
J0021
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
98g
Применливи пол:
Неутрален / мажи и жени
Текстурата на материјалот:
Pu
Пакет внатрешната структура:
Картичка, сменете, документи, фотографии,
Стил:
слободно време за мода гроздобер
Шема:
Полна Боја
Тврдост:
Мека
Боја:
Каки, светло сина
Тип:
Краток паричник, машки паричник
Стил:
Европски и Американски Стил

Најдобрите понуди во категоријата