Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Жените Паричници Дизајн Hasp Патент Вистински Кожен Паричник Црно Црвено Кратко Стил Монета за Држачот на парична Казна Чанта Бесплатен превозот

Моден Жените Паричници Дизајн Hasp Патент Вистински Кожен Паричник Црно Црвено Кратко Стил Монета за Држачот на парична Казна Чанта Бесплатен превозот

DEN 1008.96
 

Това е достапна
Износ

Материјал : Првиот слој на кожа Боја : Црна, Црвена Големина : 10cm X11cm X2.5cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
2.5cm
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
11cm
Објектот Тежина:
147g
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
112
Бренд Име:
JINBAOLAI

Најдобрите понуди во категоријата