Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JINBAOLAI Бренд Гроздобер Алигатор Мажите Вистинска Кожа Паричници Машки Монета Џеб Чанта Hasp Паричник со Држачот за Мажи

JINBAOLAI Бренд Гроздобер Алигатор Мажите Вистинска Кожа Паричници Машки Монета Џеб Чанта Hasp Паричник со Држачот за Мажи

DEN 469.92
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Број На Модел На:
B263
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
алигатор
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
10cm
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Должина:
13.5cm
Бренд Име:
JINBAOLAI
Објектот Висина:
2.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
135g

Најдобрите понуди во категоријата