Вистинска Кожа Мажите Краток Паричници Солидна Црна Гроздобер Познатиот Моден Дизајн Унисекс Жени / Мажи Purses Cowhide Карта Носителот Џеб

Вистинска Кожа Мажите Краток Паричници Солидна Црна Гроздобер Познатиот Моден Дизајн Унисекс Жени / Мажи Purses Cowhide Карта Носителот Џеб

DEN 267.00
DEN 325.44
 

Това е достапна
Износ


Име : Вистинска Кожа Мажите краток Паричници солидна црна гроздобер познатиот Моден Дизајн унисекс жени / Мажи Purses Cowhide Карта Носителот Џеб
Димензии : должина 11cm ширина 9.5 cm дебелина 1cm (прирачник за мерење во вид преовладуваат)
Материјал : првиот слој на кожа
Тежина : Околу 50g
1.Поради различни мерни методи, постојат околу 1-3 см грешка е нормално. 2.Како резултат на пукање светлина,агол, боја прикажува и различни производни пакети , Можеби постојат и некои боја разлики ,спореди реални фотографии со веб-сајт слика. Доколку имате некакви жалби по примените стоки, немојте да ги даде на негативен фидбек првин, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, се надевам, ќе може да задоволни со нашата служба, ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носителот,Монета Џеб,За Држачот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
1cm
Паричникот Должина:
Краток
Број На Модел На:
JJ0024
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
VANDREAM
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
9.5cm
Стил:
Гроздобер
Материјал Состав:
100%
Објектот Должина:
11cm
Паричници:
Мини Паричници
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
50g
Применливи пол:
унисекс мажите и жените
Текстурата на материјалот:
Вистинска Кожа
Стил:
слободно време за мода гроздобер
Шема:
Полна Боја
Тврдост:
Мека
Тип:
Краток паричник, машки паричник
вистински кожен паричник:
вистинска кожа паричникот вистинска кожа

Најдобрите понуди во категоријата