Нови Вистинска Кожа Мажите Паричникот Човек Cowhide Покрие Монета Чанта Мали Бренд Машки Кредитна Картичка Носителот Анти-кражба Четка Паричници

Нови Вистинска Кожа Мажите Паричникот Човек Cowhide Покрие Монета Чанта Мали Бренд Машки Кредитна Картичка Носителот Анти-кражба Четка Паричници

DEN 740.00
DEN 1138.56
 

Това е достапна
Износ

Нови Вистинска Кожа Мажите Паричникот Човек Cowhide Покрие Монета Чанта Мали Бренд Машки Кредитна Картичка Носителот Анти-кражба Четка Паричници Материјал : Висок квалитет кравја кожа Боја : Кафена, Црна Димензии : Ширина 10.2 * Висина 13 * Дебелина од 2,5 CM Структура : картичка слотови, хартиените пари џеб, патент џеб, монети џеб Нето Тежина : околу 0.12 KG Карактеристики : 1. Висок квалитет кравја кожа, дебели и флексибилни. 2. Мини форма, голем капацитет простор, може да се носат многу мали предмети. 3. Мода и едноставен дизајн на изгледот, многу популарна. Совети : 1. Бојата може да биде прикажана посветли или потемни поради различни PC екранот и животната средина. 2. Таму може да биде 1-3 cm разлика според различни прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
За Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~7 дена откако вашата уплата е завршен.Сите предмети може да се испраќаат од DHL,UPS-от,FEDEX,EMS,Кина пост,хонг конг пост и Сингапур пост, и др . Сите доаѓаат со следење на броеви. За време на испорака (За референца само) За Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За Царина & Должност : "Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме љубезно се напомене дека ние ќе го прогласи објектот како "подарок" во вредност под $25 за царинска погодност. За Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
about 10.2 CM
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Должина:
13cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Паричникот Должина:
Краток
Бренд Име:
DISNOCI
Објектот Висина:
2.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
8217
Објектот Тежина:
about 0.12 KG
Материјал Состав:
Висок квалитет кравја кожа

Најдобрите понуди во категоријата