Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот Аниме Виткање Паричникот за Млади & Студентите etc/Детектив Конан/Случајот е Затворен Висок Квалитет Краток СТП Чанта

Бесплатен Превозот Аниме Виткање Паричникот за Млади & Студентите etc/Детектив Конан/Случајот е Затворен Висок Квалитет Краток СТП Чанта

DEN 228.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Аниме СТП паричник
ОПИС : Аниме виткање паричник , направен од висок квалитет на СТП кожа, печатени со класични аниме фигури.
Тоа е погоден за младите, за студентите и за аниме фанови, исто така прилично добар подарок за вашите пријатели. Виткање големина : 12x10cm Материјал : СТП
ПАКУВАЊЕ :
1x Аниме СТП паричник

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Паричникот Должина:
Краток
Материјал Состав:
Вештачки СТП
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
NEWPECK
Број На Модел На:
N/A
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Тежина:
60g
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
10

Најдобрите понуди во категоријата