Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
dower мене жени есен Лен панталони бренд жените мода памук висок квалитет capris жените молив drawstring Глуждот Должина Панталони

dower мене жени есен Лен панталони бренд жените мода памук висок квалитет capris жените молив drawstring Глуждот Должина Панталони

DEN 960.00
DEN 1919.52
 

Това е достапна
Износ

За да го прослават големиот отворање на Кралот-купи облека, голем попуст ќе бидат обезбедени секој ден , изненадувачки подарок за било каква цел, како и. Што чекаш? Ајде да се купи сега. Ние се грижиме повеќе од мода, секси,слатко,елегантна, но, чувството сте во потрага за... Се препорачува : 99% од купувачите избор. Кликни за да се купи сега
Големина на :
1cm = 0.3937 во 1inch = 2.54 см
Големина(cm) колковите должина половината бедрото турнеја
x L 98-122 94 66-110
XXL 104-128 95 70-114
XXXL 108-1344 96 75-119
XXXXL 114-140 97 80-125
Карактеристики :
100% Сосема Нов со ознака
Материјал : квалификувани удобно материјал
Стил : облека за жени
Големини на располагање : XL-4 XL
payme nt :
Ние ја прифати Кредитна картичка, Web Money,TT, Western Union,Qiwi паричникот и Boleto преку ЗАЧУВАМ.
Пред купување ве молиме да го прочитате :
1. Ве молиме да забележите дека предметите ќе биде предаден, наскоро само откако ќе се заврши на платните трансакции.
2. Ве молиме бидете сигурни дека името на адресата што е предвидено е точно. За руската купувачи,според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме.
3. Нормално, за повеќето земји и области, ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail, без било превозот надомест. Ако сакате да се избере EMS, ќе ја плати превозот надомест себе
4. Големината информации ќе има несовпаѓање за 1-3 CM, бидејќи од страна на мерење.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :

Повеќе информации

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
dower мене
Материјал:
Лен,Модални,Памук
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Sashes
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
1-116
Должина:
Ankle-Length Pants

Најдобрите понуди во категоријата