Qickitout Појас Bottoms Година Нови Модни Жените Секси Дигитално Печатење Појас Bottoms Круша Обичен Цвет Убавина Долги Панталони Плус Големина

Qickitout Појас Bottoms Година Нови Модни Жените Секси Дигитално Печатење Појас Bottoms Круша Обичен Цвет Убавина Долги Панталони Плус Големина

DEN 686.00
DEN 1055.52
 

Това е достапна
Износ


Азија
Големина Биста
(cm) Половината
(cm) Должина
(cm) Бедрото
(cm) глуждот
(cm) S 78 70 108 50 74 M 82 74 109 52 76 L 86 111 78 54 78 XL 90 82 112.5 56 80 XXL 94 86 114 58 82 XXXL 98 90 115.5 60 84 XXXXL 102 94 117 62 86 "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm"
За Повратни информации, Случај и Детали Продавачот Оцени :
(1) Како што се водење бизнис, било која од вашите отвори Случај/Спорот/Тврдење, Неутрални/Негативни Повратни информации, Ниска Ѕвезда Детали Продавачот Рејтингот ќе се пресметува како BBE(Лош Купување Искуство) и destory нашата сметка. Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце.
(3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања/проблем, во секое време, ние ќе ви одговори секоја ваша порака во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници).
(4) Во случај да не примите нашиот одговор во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници), сосема е веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ова се случува повремено. Ве молиме контактирајте со нас преку порака повторно, ви благодарам!
1. Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.)
2. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања.
4. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор. Ви благодариме.
1.Компанијата специјализира во облека продажба, со многу години на индустријата искуство;
2.Оперативните карактеристики на компанијата за повеќе видови и принципот на мал профит, ја освои довербата на домашни корисници;
3.Компанијата кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот;
4.Компанијата со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5.Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
Часови :
Од понеделник до сабота од 08 : 30 - 18 : 00
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи,ве молиме да се поврзете со нас.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Panelled,Моделот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
Qickitout
Стил:
Формално
Број На Модел На:
Lbk-0003
Шаблон Тип:
Печати

Најдобрите понуди во категоријата