16531-7,38 mm шупливи цвет серија солидна боја панделки DIY материјал, бесплатен превозот свадба додатоци на Пакувањето

16531-7,38 mm шупливи цвет серија солидна боја панделки DIY материјал, бесплатен превозот свадба додатоци на Пакувањето

DEN 146.00
DEN 187.20
 

Това е достапна
Износ

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Големина на : (38mm) да Материјал : Полиестер. Боја : исто како на сликата подолу Пакување : 5 метри / многу. Употреба : коса, лак мала капа украсена декорација девојка фустани, свадба, прослава украси, празнична партија украси, други DIY додатоци.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1-1/2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16531-7
Шема:
Полна Боја

Најдобрите понуди во категоријата