5 двор 1/2(38mm) Топла продажба убава Јапонски цвет печатени grosgrain лента hairbow DIY подарок лента Бесплатен превозот

5 двор 1/2(38mm) Топла продажба убава Јапонски цвет печатени grosgrain лента hairbow DIY подарок лента Бесплатен превозот

DEN 145.00
DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ


elcome да Winsome Продавница
~Уживајте во вашата шопинг!~
Ве молиме љубезно истакна : Нашата продавница MOQ : 6 бесплатен превозот,се меша предмети е во ред.
1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено дизајн наредби.Прилагодено печатење 100 Yards. 2.За големи цел вкупен износ над $100-200$ ние нудиме бесплатен превозот од UPS-от,DHL,FEDEX САД,CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,Германија,Франција,Италија,Шпанија и во некои други Европски Земјата.Освен руски Бразил и некои далечни земји) Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 3-7 работни дена по уплата.Ние ќе брод секоја цел што побрзо како што може да. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Mail,тоа трае околу 15-30 дена да пристигнат. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ако постојат проблеми или грешки за пратката сте примиле ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратните информации. Ние веруваме дека Можеме да работат заедно за да го решат секој спор. Забелешка 1.Добредојдовте ОЕМ и големо!Голема за да може да имаат повеќе попусти. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно.ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Повеќе информации

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1/2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
Види Слика
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата